Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

AdonisMetin2 1-120 SİMYALI KUŞAKLI LYCANLI YENİ SİSTEMLERLE

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

AdonisMetin2 1-120 SİMYALI KUŞAKLI LYCANLI YENİ SİSTEMLERLE

Hit: 15289 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

AdonisMetin2 1-120 SİMYALI KUŞAKLI LYCANLI YENİ SİSTEMLERLE: ADONİSMETİN2 14.03.2018 TARİHİNDE HİZMETİNZE SUNULMUŞTUR. ********************************** *YOUTUBER VE TWİCHER KOSTÜMLERİ GEREKEN KİŞİLERE VERİLECEKTİR! *İLK 120 OLANA 250 EP Ö1874

Oyun Panel / Website: goo.gl/53NSMN

AdonisMetin2 1-120 SİMYALI KUŞAKLI LYCANLI YENİ SİSTEMLERLE Detaylar

ADONİSMETİN2 14.03.2018 TARİHİNDE HİZMETİNZE SUNULMUŞTUR. ********************************** *YOUTUBER VE TWİCHER KOSTÜMLERİ GEREKEN KİŞİLERE VERİLECEKTİR! *İLK 120 OLANA 250 EP ÖDÜL! ********************************** WWW.ADONİSMETİN2.COM HAYDİ SENDE KATIL ! *1.Seviye Başlangıç 120.Seviye Bitiş. *Lycan Aktif *Simya Aktif *Kuşak Sistemi Aktif *Offline Shop Sistemi *2 CH Ejder Odası (Seçmeli-Yazmalı / Matematiksel) *Şaman Grup Kutsama Sistemi *Sınırsız Cesaret Pelerini *Hızlı Ekipman Sistemi *Hızlı Hesap Kayıt Sistemi *Sorunsuz Lycan ve Bıçak Savunması *Ox Mapında Binek Engel Sistemi *Ox Mapında Dönüşüm Engel Sistemi *Ox Mapında Chat Engel Sistemi *Ox Mapında Skill Engel Sistemi *Ox Mapında Görünmezlik Sistemi *Lonca Savaşı Ajan Sistemi *Ticaret ve Pazar Geçmişi *Bugsuz Hızlı Kanal Değiştirme *Biyologlar Zor Sürelidir *HP-SP Onaylı Düello Sistemi *Ticaret Camı (Aynası) Sistemi *Sandık Ayna Sistemi *Official Pet Sistemi *Işınlanma Tahtası *Silah Evrim Sistemi *Patronlardan Metinlerden Slotlardan düşen eşyaları gösterme sistemi *Lonca Geçmişi Sistemi *Profil Görüntüleme Sistemi *Sorunsuz Kuşak ve Yansıtma Sistemi *Hapishane Sistemi Aktif! *Karakter Güvenlik Sistemi Aktif *Renkli Çöl Kostümleri Ekli! *Birbirinden Başka Daha Önce Hiç Görmediğiniz Kostümler! *Ödüllü Ws Ve Lonca Turnuvaları ! *7/24 Aktif Whatsapp Ve Oyun İçi Destek! *Ve Birbirinden Farklı Yeniliklerle Sizlerleyiz! *ADONİSMETİN2 AKTİF'TİR WWW.ADONİSMETİN2.COM ADRESİNDEN KAYIT OLUP OYUNU İNDİREREK SENDE BİZLERE KATILABİLİRSİN!

Oyun Websitesi: goo.gl/53NSMN

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.AdonisMetin2 1-120 SİMYALI KUŞAKLI LYCANLI YENİ SİSTEMLERLE metin2 pvp tanıtım konusudur. AdonisMetin2 1-120 SİMYALI KUŞAKLI LYCANLI YENİ SİSTEMLERLE konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.