Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Elips2Online - Bedava Editli Saltanat Tipi

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Saltanat

Tarih:

Elips2Online - Bedava Editli Saltanat Tipi

Hit: 14532 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

Elips2Online - Bedava Editli Saltanat Tipi: 249 Başlanğıç 250 Bitiş Serverimiz Bedava Editli Olup Saltanat Tipidir. Kolay Yapıda Bol Eğlenceli Pvp Server1883

Oyun Panel / Website: goo.gl/53NSMN

Elips2Online - Bedava Editli Saltanat Tipi Detaylar

?? Elips2Online / Saltanat Tipi Bedava Ediitli Pvp Server ?? Oyun Aktif. ??Site : www.elips2online.net ??Facebook: https://www.facebook.com/Elips2Online ¦???Kısa Tanıtım. ¦??? ??Saltanat tipi pvp server?? ?? Bedava Editli ?? ??Hile koruma?? ?? 249 başlangıç 250 bitiş?? ??Dönüşüm malzemeler adadan düşmektedir.?? ?? Taşlar cata, kırmızı ejderha, mavi ejderha dan düşmektedir.?? ??Sorunsuz damage?? ?? Yeni köy görünümü?? ??Yan menü sistemi?? ?? Paketleme ve paket aç sistemi?? ??Kostüm binek ve pet sistemi?? ?? 3 d kask sistemi?? ??Destek Npc ( Level Al vb gerekli olan sistemler)?? ?? P skil npc den alabilirsiniz.?? ??Yüzük sistemi ?? ?? Dönüşümler oldukça kolaydır.?? ??Hızlı ch sistemi?? ?? Ws turnuvası sistemi?? ?? Daha çok sistem var beklemede kalınız...??

Oyun Websitesi: goo.gl/53NSMN

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.Elips2Online - Bedava Editli Saltanat Tipi metin2 pvp tanıtım konusudur. Elips2Online - Bedava Editli Saltanat Tipi konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.