Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

HanzadeMt2 Editsiz Emek Yazın En İyi Serveri

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

HanzadeMt2 Editsiz Emek Yazın En İyi Serveri

Hit: 14869 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

HanzadeMt2 Editsiz Emek Yazın En İyi Serveri: hanzademt2 emek editsiz yazın en iyi serveri 7/24 online destek hizmeti türkiyede ilk ve tek1882

Oyun Panel / Website: goo.gl/53NSMN

HanzadeMt2 Editsiz Emek Yazın En İyi Serveri Detaylar

KURUMSAL ALT YAPI PROFESYONEL EKİP KAPANMA DERDİ OLMAYAN LAG DERDİ OLMAYAN EDİTSİZ BOL EVENTLİ 7/24 DESTEK VE TİCKET SİSTEMİ YENİLİKÇİ ALT YAPISI NAKİT ÖDÜLLÜ PVP VE LONCA TURNUVALARI EMEKLERİN ZİYAN OLMAYACAĞI TEK SERVERDİR.TÜM M2 SEVERLERİ ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ. SİTE ; HANZADEMT2.COM FACEBOOK; HanzadeMt2 [​IMG]1-120 Seviye [​IMG]*Simya Yok [​IMG]*Offline Shop Sistemi [​IMG]*Efsun Oranları Zor [​IMG]*MetinlerdenOrtalama 5 BK +45Metinlerden Ruh Taşı Atmaktadır​ [​IMG]Metin Ve BossLardan Düşen İtemler Özenle Hazırlamıstır[TR Tarzıdır]​ [​IMG]*Öğretmenlerden Sikiller Master Olarak Alınır. [​IMG]*Tamamen Sorusuz 5Slotlu Efsun Botu(ASLA KACİRMAZ) [​IMG]*Sorunsuz Bugsuz Çevrim Dışı Pazar Sistemi [​IMG]*DamageDüzensizliği ve Botlar Tamamen Engellenmiştir [​IMG]*2CH Ejder Odası (Seçmeli-Yazmalı) [​IMG]*Herhangi bir iteme + basarken (Başarılı&Başarısız) Efekti gözükmektedir [​IMG]*%100 Hileler Engellidir [​IMG]*5000 Online Kadar 0Lag Garantisi Veriyoruz [​IMG]*Level Up Efekti aktiftir.(Tüm oyuncular tarafından görülebilir) [​IMG]*Arttırma kağıdı ile 5. efsunu getirebiliyorsunuz. [​IMG]*Boss duyuru sistemimiz aktiftir. [​IMG]*Yeni Kostum,Binek Aktiftir [​IMG]*Şaman Grup Kutsama Sistemi [​IMG]*Sınırsız Cesaret Pelerini [​IMG]*Hızlı Ekipman Sistemi [​IMG]*Hızlı Hesap Kayıt Sistemi [​IMG]*Ox Mapında Görünmezlik Sistemi [​IMG]*Karakter Kilit Sistemi [​IMG]*Lonca Savaşı Ajan Sistemi [​IMG]*Ticaret ve Pazar Geçmişi [​IMG]*Ejderha odası izleme ve boş kontrol sistemi [​IMG]*Bugsuz Hızlı Kanal Değiştirme [​IMG]*4 Taş Sistemi Aktif! +70 İtemlere 4 Tas Ekleyebilirsiniz [​IMG]*Boss Bilgi Sistemi [​IMG]*Çoklu İtem Sil Özelliği [​IMG]*Official Nemere-Razador Odası [​IMG]*Silah Kostumu Sistemi [​IMG]*Kral Oyuncu - Kral Lonca Aktif! [​IMG]*Karakter Güvenlik Sistemi Aktif!

Oyun Websitesi: goo.gl/53NSMN

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.HanzadeMt2 Editsiz Emek Yazın En İyi Serveri metin2 pvp tanıtım konusudur. HanzadeMt2 Editsiz Emek Yazın En İyi Serveri konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.