Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Showmt2 Wslik Server 94-99 Tüm İtemler Npcde Efsun BotuAktf

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Wslik

Tarih:

Showmt2 Wslik Server 94-99 Tüm İtemler Npcde Efsun BotuAktf

Hit: 11756 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

Showmt2 Wslik Server 94-99 Tüm İtemler Npcde Efsun BotuAktf: Showmt2 Tamamen Wslik Server 94-99 Level Aralıkları Kostumler Npcde Pet Tıklanmıyor Pet Levelleri Aktif Tüm Hileler Engelli Herhangi Bi Satış Yoktur Tamamen Editsiz Ve Herkes Eşttr1878

Oyun Panel / Website: goo.gl/53NSMN

Showmt2 Wslik Server 94-99 Tüm İtemler Npcde Efsun BotuAktf Detaylar

Showmt2 Açıldı. Tamamen Wslik Olup Çok Güzel Bir Serverfiles a Sahip Bir Serverdir. Başlangıc 94 Bitir 99 Leveldir Köpeklerde Kasılma Aktif Kostumler Npc de Petler ise Mavi Ejderhadan Düşmektedir Efsun Oranları Sabit Beta Dönüşümleri Yoktur Ejderha Odası Şifrelidir Hile Korumalarının Hepsi Aktiftir www.showmt2.tk Adresinden Minumum Pach ve Full pach İndirebilirsiniz Gm ler Aktiftir Herhangi Bir Sorun Şikayetlerinizde Gmlere Bildirebilirsiniz Veya Sitemizin Dektek Bölümünden Bildirim AtabilirsinizÇok Güzel bir Server Herkesi Bekleriz.

Oyun Websitesi: goo.gl/53NSMN

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.Showmt2 Wslik Server 94-99 Tüm İtemler Npcde Efsun BotuAktf metin2 pvp tanıtım konusudur. Showmt2 Wslik Server 94-99 Tüm İtemler Npcde Efsun BotuAktf konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.