Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

ViaMt2 Efsanesi Bugun Saat 20:00'da Online.Tamamen Editsiz V

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

ViaMt2 Efsanesi Bugun Saat 20:00'da Online.Tamamen Editsiz V

Hit: 15210 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

ViaMt2 Efsanesi Bugun Saat 20:00'da Online.Tamamen Editsiz V: ViaMt2 Efsanesi Bugun Saat 20:00'da Online.Tamamen Editsiz Ve Orta Emek Serverdir.Hepinizi Bu Maceraya Bekleriz...1875

Oyun Panel / Website: goo.gl/53NSMN

ViaMt2 Efsanesi Bugun Saat 20:00'da Online.Tamamen Editsiz V Detaylar

- 1 level başlangıç,105 level sınırı. -Bk düşürmeli ve tamamen editsizdir!!! -Metinlerden 5-6 bk atar. -45+ Metinlerden ruh taşı düşmektedir. -Skiller Master Olarak Verilir -Beta İtemler Mevcuttur. - Offline pazar sistemi mevcut. -Tr tipi pet yükseltme mevcut. -Sorunsuz 4 envanter sistemi. -SİMYA YOKTUR!!! -Envanterden item silme. -Sınırsız Pelerin Ok,Pot Sistemi. -Zırh tak çıkar,bugu yoktur!!! -Yan panelden hp,sp,level gösterme. -Hızlı Ekipman Sistemi.(F7) -Hızlı Kanal Değişimi -2 Adet efsun botu mevcut. -Ticaret yaparken kabul tuşuna basıldıktan sonra tekrar onay ister. -Yere atılan item 3 saniye içerisinde yok olur. -Her gün çeşitli eventler mevcut. -Sorunsuz pet ve kostüm sistemi mevcuttur. -Yere Atınca İtem Silme Aktiftir.

Oyun Websitesi: goo.gl/53NSMN

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.ViaMt2 Efsanesi Bugun Saat 20:00'da Online.Tamamen Editsiz V metin2 pvp tanıtım konusudur. ViaMt2 Efsanesi Bugun Saat 20:00'da Online.Tamamen Editsiz V konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.