Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Workmt22018 Yeni Nesil Uzun Ömürlü PVP Server

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: OrtaServer

Tarih:

Workmt22018 Yeni Nesil Uzun Ömürlü PVP Server

Hit: 15284 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

Workmt22018 Yeni Nesil Uzun Ömürlü PVP Server: 1 LEVEL BAŞLANGIÇ, 105 LEVEL BİTİŞ. 100K YANG. 21 LEVEL AT İLE BAŞLANGIÇ. OFFLİNE SHOP SİSTEMİ.. NORMAL PET SİSTEMİ LEVELLİ PET SİSTEMİ POTLU / POTSUZ WS SİSTEMİ.1873

Oyun Panel / Website: goo.gl/53NSMN

Workmt22018 Yeni Nesil Uzun Ömürlü PVP Server Detaylar

1 LEVEL BAŞLANGIÇ, 105 LEVEL BİTİŞ. 100K YANG. 21 LEVEL AT İLE BAŞLANGIÇ. OFFLİNE SHOP SİSTEMİ.. NORMAL PET SİSTEMİ LEVELLİ PET SİSTEMİ POTLU / POTSUZ WS SİSTEMİ. 5 LEVEL OLDUĞUNUZDA SKİLLERİNİZİ NORMAL OLARAK ALIRSINIZ. RENKLİ ARAYÜZ SİSTEMİ. SORUNSUZ 4 CHLİ EJDERHA ODASI. OYUN İÇİ HIZLI CH DEĞİŞTİRME. HIZLI EKİPMAN SİSTEMİ. ÜCRETSİZ LOYEİN HİLE ENGELİ. ÜCRETSİZ AUTO PACK. ONAYLI TİCARET SİSTEMİ. SORUNSUZ OFFİCAL SİSTEMLER. PUTTY ÜZERİNDEN FİLES GÜNCELLEME TAKİP SİSTEMİ. ÜCRETSİZ OXYCP ÜYELİĞİ. OYUN İÇERİSİNDEN ÇEŞİTLİ İTEMLER ELDE EDEBİLİRSİNİZ. BİYOLOĞUN VERMİŞ OLDUĞU BONUS ÖDÜLLERİ BUGSUZ, SORUNSUZ OLARAK HESABINIZA YANSIR. ÖRÜMCEK ZİNDANI 3.Kat, DEVİL CATACOMB's GİBİ ÇEŞİTLİ HARİTALAR AKTİF DURUMDADIR. + BASMA İTEMLERİNİ SLOTLARDAN VEYA NPC'LERDEN ELDE EDEBİLİRSİNİZ..

Oyun Websitesi: goo.gl/53NSMN

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.Workmt22018 Yeni Nesil Uzun Ömürlü PVP Server metin2 pvp tanıtım konusudur. Workmt22018 Yeni Nesil Uzun Ömürlü PVP Server konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.